Facebook
Google+
YouTube
+370 523 83394
info@novalda.lt

Apie įmonę

UAB „Novalda stiklai“ savo veiklą pradėjo 1994 metais nuo stiklo raižymo ir nesudėtingo stiklo apdirbimo. Tuomet įmonėje dirbo 5 žmonės. Per dvidešimtmetį dirbančiųjų skaičius išaugo daugiau kaip dešimt kartų, o stiklo asortimentas ir teikiamos jo apdirbimo paslaugos dabar yra vieni plačiausių Lietuvoje. Šiuo metu UAB „Novalda stiklai“ bendradarbiauja su vienais didžiausų Lietuvoje baldų, prekybinės įrangos gamintojų bei interjero ir eksterjero įrengimo paslaugas teikiančiomis bendrovėmis.

Nuo pat įkūrimo didelis dėmesys skiriamas gamybinio proceso techniniam ir technologiniam atnaujinimui ir tobulinimui. Didžioji dalis įrengimų yra italų kompanijų, kurios pasaulyje garsėja kaip tiksliausių ir kokybiškiausių stiklo pramonės įrengimų gamintojai. Žaliava, naudojama įmonėje, gaminama vienų garsiausių Europos stiklo gamintojų – Pilkington, Saint Gobain, AGC.

Platus UAB „Novalda stiklai“ teikiamų paslaugų spektras bei įvairus staklynas leidžia įgyvendinti tiek didelio masto projektus, tiek pavienius užsakymus.

Kviečiame apsilankyti pas mus!

stiklo_dirbtuves

STIKLO DIRBTUVĖS

Atvykę į užsakymų priėmimo skyrių „Stiklo dirbtuvės“ su profesionalių vadybininkų pagalba galite užsisakyti įvairių gaminių iš stiklo ir veidrodžių. Teiraukitės telefonu: +370  523 36 366 arba rašykite el. paštu: uzsakymai@novalda.lt


PASIDALINKITE ŠIA INFORMACIJA