Facebook
Google+
YouTube
+370 523 83394
info@novalda.lt

Apie įmonę

UAB „Novalda“ savo veiklą pradėjo 1994 metais nuo stiklo raižymo ir nesudėtingo stiklo apdirbimo. Tuomet įmonėje dirbo 5 žmonės. Per dvidešimtmetį dirbančiųjų skaičius išaugo daugiau kaip dešimt kartų, o stiklo asortimentas ir teikiamos jo apdirbimo paslaugos dabar yra vieni plačiausių Lietuvoje. Šiuo metu UAB „Novalda“ bendradarbiauja su vienais didžiausų Lietuvoje baldų, prekybinės įrangos gamintojų bei interjero ir eksterjero įrengimo paslaugas teikiančiomis bendrovėmis.

Nuo pat įkūrimo didelis dėmesys skiriamas gamybinio proceso techniniam ir technologiniam atnaujinimui ir tobulinimui. Didžioji dalis įrengimų yra italų kompanijų, kurios pasaulyje garsėja kaip tiksliausių ir kokybiškiausių stiklo pramonės įrengimų gamintojai. Žaliava, naudojama įmonėje, gaminama vienų garsiausių Europos stiklo gamintojų – Pilkington, Saint Gobain, AGC taip pat pigesnę žaliavą galinčių pasiūlyti Baltarusijos, Rusijos kompanijų.

Platus UAB „Novalda“ teikiamų paslaugų spektras bei įvairus staklynas leidžia įgyvendinti tiek didelio masto projektus, tiek pavienius užsakymus.

Kviečiame apsilankyti pas mus!

stiklo_dirbtuves

STIKLO DIRBTUVĖS

Atvykę į užsakymų priėmimo skyrių „Stiklo dirbtuvės“ su profesionalių vadybininkų pagalba galite užsisakyti įvairių gaminių iš stiklo ir veidrodžių. Teiraukitės telefonu: +370  523 36 366 arba rašykite el. paštu: uzsakymai@novalda.lt

stiklo_pasaulis

PARDUOTUVĖ „STIKLO PASAULIS“

Stiklo gaminių parduotuvėje „Stiklo pasaulis“ galite įsigyti įvairių standartinių gaminių iš stiklo ir veidrodžių, taip pat vazų ir dekoro elementų iš stiklo. Siūlomas didelis rėmelių pasirinkimas. Parduotuvėje teikiama rėminimo paslauga. Teiraukitės telefonu: +370  523 84 044 arba rašykite el. paštu: info@novalda.lt

ĮĖJIMAI Į PARDUOTUVĘ „STIKLO PASAULIS“ IR STIKLO DIRBTUVES30% nuolaidos parduotuvėje „Stiklo pasaulis“