Facebook
Google+
YouTube
+370 523 83394
info@novalda.lt

Interjeras
Stiklo pertvaros

Dekoro elementai, įvairios paskirties baldai, interjero dalys – visa tai gali būti pagaminti iš stiklo. Vienas iš šių stiklo gaminių pateikimo būdas – tai įvairios stiklo pertvaros ir berėmės stiklo konstrukcijos. Tokios konstrukcijos turi keletą privalumų:

Vaizdas
Vientiso stiklo baldai atrodo ypač elegantiškai. Kadangi stiklas yra permatoma medžiaga, tokio tipo baldai yra lengviau pritaikomi prie įvairių spalvų interjero. Kita vertus, pats stiklas gali turėti skirtingas spalvas ir atspalvius, bei tekstūras. Todėl, ši medžiaga gali būti lanksčiai naudojama.

Ilgaamžiškumas
Stiklas yra žinomas kaip ilgaamžiška bei tvirta medžiaga. Mediniai baldai gali keisti spalvą (ilgai būnant saulėje, neprižiūrima mediena gali patamsėti). Metaliniai baldai su laiku gali būti pažeisti korozijos. Stikliniai baldai, laikui bėgant, nepakeis spalvos, nepakeis savybių. Taip pat, šiuolaikinis stiklas yra labiau atsparus įbrėžimams, negu medis.

Taigi, jeigu jus sudomino stiklinės pertvaros arba kitos berėmės stiklo konstrukcijos, susisiekite su mumis telefonu +370 523 83394 arba +370 523 38889.