Facebook
Google+
YouTube
+370 523 83394
info@novalda.lt

Kitoks požiūris

Į KLIENTUS

Visada stengiames patenkinti mūsų klientų įmantriausius norus. Parduodame aukštos kokybės produkciją namams, ofisams ir parduotuvėms. Suteikiame profesionalias stiklo apdirbimo paslaugas didelėms kompanijoms, mažesnėms įmonėms bei individualiems asmenims. Kuriant interjero bei eksterjero elementus, mes skiriame ypatingą dėmesį kiekvienai detalei, parenkame tinkamas spalvas, formas.

Parduotuvėje „Stiklo Pasaulis“ galime pasiūlyti jums ne tik mūsų gaminamos, bet ir iš užsienio importuojamos produkcijos. Todėl visada galime pradžiuginti mūsų pirkėjus  moderniais bei klasikiniais dekoro elementais ir stiklo bei veidrodžių.

kitoks_poziuris_1
kitoks_poziuris_2

Į PARTNERIUS

Mes visada esame atviri bendradarbiavimui. Galime pasiūlyti mūsų gaminamos produkcijos bei stiklo žaliavos. Taip pat siūlome platų stiklo bei veidrodžių apdirbimo paslaugų spektrą: nuo raižymo ir poliravimo iki matinimo ir klijavimo.

Vertiname kiekvieną mūsų partnerį, todėl stengiames visada stiprinti ir gerinti tarpusavio ryšius, tobulinti savo teikiamų paslaugų kokybę. Tirdami vidaus Lietuvos bei tarptautinę Europos rinkas, galime užtikrinti konkurencingas didmenines kainas.