Facebook
Google+
YouTube
+370 523 83394
info@novalda.lt

Šiek tiek apie stiklą

glass

Stiklas – amorfinės medžiagos pavidalo kietas kūnas, gaminamas greitai užšaldant išlydytą medžiagą, neleidžiant susidaryti kristalinei gardelei. Dažniausiai pasitaikantis neapdirbtas stiklas yra permatomas, plokščios formos gaminys. UAB „Novalda“ specializuojasi stiklo apdirbimo, montavimo srityse bei įvairių gaminių iš stiklo kūrime.

Viena iš mūsų siūlomų paslaugų — tai stiklo raižymas (arba stiklo pjovimas). Įvairaus sudėtingumo kreivalinijinės figūros yra brėžiamos, naudojant aukštos kokybės kompiuterizuotą įrangą. Prireikus, atliekame 4 – 140 mm skersmens kiaurymių gręžimą deimantiniais grąžtais.

Po stiklo pjovimo darbų reikalinga apdirbti jo kraštus. Šiuo tikslu atliekame stiklo šlifavimo ir briaunų poliravimo darbus. Poliruodami briaunas stiklo dirbtuvėse, galime atlikti facetavimą arba sudėtingesnių kreivalinijinių figūrų briaunų (figūrinį) apdirbimą.

Atliekame stiklo grūdinimą, termiškai apdorojant ir taip suteikiant jam atsparumą dūžiui. Toks stiklas, sudūžta į daug smulkių gabaliukų, tokiu būdu apsaugant aplinkinius nuo didelių sužalojimų. Kita termiško apdorojimo paslauga — tai stiklo lenkimas, kurio metu jam yra suteikiamas reikiamos formos paviršiaus profilis.

Turint paruoštą gaminį, reikia atlikti jo montavimo darbus. UAB „Novalda“ darbuotojai atliks stiklo, veidrodžių klijavimą bei paveikslų, nuotraukų, veidrodžių rėminimo darbus.

Dar viena mūsų teikiama paslauga — stiklo bei veidrodžių gaminių konstrukcijų klijavimas (lentynos, stalai, spintos). Taip pat prekiaujame ir skaidraus bei spalvoto stiklo dekoro elementais (vazos, lėkštės, žvakidės ir kt.).

Taip pat gaminame stiklą baldams, stiklą durims, stiklines pertvaras ir dušines.